Bartłomiej Łańcucki

Bartłomiej Łańcucki

Prezes BMP Sp. z o.o.

OBSZAR SPECJALIZACJI
rozwój osobisty, komunikacja, coaching interpersonalny, efektywność osobista, analiza biznesowa, doradztwo biznesowe, kształtowanie modeli biznesowe, optymalizacja procesów w firmach.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Praktyk Biznesu. Od 16 lat prowadzi własne działalności w różnych dziedzinach biznesu. Jego firmy niejednokrotnie zdobywały nagrody w nagrody w gospodarczych konkursach. Przez 12 lat wdrażał systemy w ERP w firmach z sektora MŚP w zakresach produkcji, księgowości, logistyki, HR. Zawsze stawia na optymalizację procesów z uwzględnieniem pracy ludzkiej. Przez ten okres czasu współpracował z ponad 200 firmami opracowując z nimi różne rozwiązania pomagające zoptymalizować im zyski oraz pracę. Certyfikowany Trener Biznesu. Od wielu lat realizuje szkolenia w zakresie umiejętności interpersonalnych i menedżerskich, bezpieczeństwa danych, przepływu dokumentów i informacji w firmach. Aktualnie doradza mikro i małym firmom, jest również członkiem rady Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Wiele lat doświadczenia menadżerskiego, oraz trenerskiego. Prócz niezliczonej ilości szkoleń z rozwiązań IT dedykowanym firmom oraz doradztw wykonanych w zakresie optymalizacji modeli biznesowych, szkolił również z takich kompetencji ja komunikacja interpersonalna, komunikacja w zespole, zarządzenie zespołem, tworzenie synergicznych zespołów. Szkolił takie marki jak: Geberit, Koło, T-mobile, Bank Pocztowy i wiele innych.
Posiada dwa fakultety: mgr inżynier elektronik oraz inż. informatyk, Ponadto jest również absolwentem Akademii Trenerów Biznesu Marcina Juchniewcza. Certyfikował się również w tematyce: budowania zespołów, komunikacji z klientem, wystąpień publicznych, asertywności, zarządzania stresem, sztuki prezentacji, wystąpień biznesowych, improsprzedaży, storytelingu, komunikacji wpływu

Kamila Kusiak

Kamila Kusiak

Trener/Coach w CRI/Mentor/Rekruter

OBSZAR SPECJALIZACJI
Zarządzanie zasobami ludzkimi, proces rekrutacji, assessment center, profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna, development center, outplacement center, systemy okresowej oceny pracowniczej, sprzedaż, obsługa klienta, telemarketing, oferting, negocjacje handlowe, motywacja pracownicza, rozwój start up, zarządzanie zespołem, zarządzanie przez cele, coaching pracowniczy, komunikacja w zespole, zarządzanie czasem, etykieta/savoir vivre w biznesie, kreowanie wizerunku firmy i marki indywidualnej, marketing, public relations, branding, reklama, social media, doradztwo zawodowe i coaching kariery, train the trainer, asystent biurowy, wystąpienia publiczne, networking.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Dyplomowany Coach z 7-letnim stażem. Jest młodym i profesjonalnym ekspertem w zakresie projektowania i realizacji programów indywidualnych oraz grupowych z zakresu zarządzania, zarządzania zespołem sprzedaży, zarządzania przez cele, technik sprzedaży, komunikacji w zespole, zarządzania czasem, etykiety w biznesie i kreowania wizerunku w biznesie. Prowadzi doradztwo i szkolenia z różnych branż i sektorów m. in. takich jak: Human Resources, Doradztwo zawodowe, Motywacja indywidualna i grupowa, Social Media, Start Up, Marketing, Reklama, Branding, Networking etc. Jest doświadczonym, praktykującym konsultantem i mentorem specjalizującym się we wspieraniu rozwoju osobistego i zawodowego. Trenuje w zakresie zarządzania, sprzedaży, marketingu i najnowszych systemów rekrutacji i HR. Ponadto jest założycielem Centrum Rozwoju Integralnego, Bussines Networking Group, Bussines Image Project 3.0 i kamilakusiak.pl. Trener rozwoju osobistego oraz specjalista z zakresu: Life coaching, Career coaching, Business coaching, Image coaching, a także Mentoringu z obszaru uzależnień odżywiania i dietetyki.

Mariusz Nowak

Mariusz Nowak

Doradca Podatkowy | Praktyk

Doradca podatkowy, doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Posiada pięcioletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w urzędzie skarbowym, gdzie specjalizował się w kontrolach podatkowych, postępowaniach podatkowych oraz postępowaniach egzekucyjnych w administracji. Zdobył również dwuletnie doświadczenie zawodowe w jednej z największych firm produkcyjnych świata – Bridgestone, w której zajmował się doradztwem podatkowym.
Zajmuje się obsługą prawno-podatkową polskich oraz międzynarodowych firm. Specjalizuje się w VAT, CIT, PIT, Ordynacji podatkowej, podatku akcyzowym. Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla doradców podatkowych, adwokatów, radców prawnych i przedsiębiorców. Charakteryzuje go skuteczność w działaniu. Jest autorem wielu publikacji w biuletynie finansowym i w gazecie prawnej. Od 2013 roku posiada uprawnienia niemieckiego doradcy podatkowego.

Dorota Kraszewska-Skoczkowska

Dorota Kraszewska-Skoczkowska

Trener, Coach, Terapeuta

Od ponad 14 lat realizuje szkolenia w zakresie umiejętności interpersonalnych i menedżerskich. Ekspert w zakresie rozwoju osobistego managerów oraz zarządzania, specjalista ds. komunikacji osobistej, zarządzania zmianą, asertywności i zarządzania stresem i budowy poczucia własnej wartości. Specjalizuje się w tematyce efektywności osobistej. Prowadzi szkolenia z zakresu asertywności, rozwiązywania konfliktów i komunikacji, zarządzanie czasem, wystąpienia publiczne, sztukę prezentacji oraz treningi mediowe dla menedżerów, budowanie poczucia własnej wartości i radzenie sobie ze stresem, zarządzanie zmianą, techniki sprzedaży oraz obsługi klienta, szkolenia dla sekretarek, asystentek, pracowników back office z zakresu profesjonalnej komunikacji i etykiety biznesowej. Specjalizuje się w indywidualnej pomocy coachingowej i terapeutycznej metodą Berta Hellingera. Prowadzi coaching indywidualne oraz coachingi grupowe w biznesie dla managerów z wykorzystaniem metody Ustawień Systemowych Berta Hellingera.
Prowadząc szkolenia inspiruje do zmiany postawy, wiedzę teoretyczną „ubiera w przykłady z życia”, pokazując, że wdrażanie narzędzi oraz wiedzy ze szkolenia można praktykować zarówno w miejscu pracy jak i w życiu osobistym.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Ukończyła kurs ustawień systemowych metodą Berta Hellingera w poradnictwie i psychoterapii w Centrum Psychologicznych Ustawień Systemowych w 2006r. Coach systemowy (absolwentka kursów The Essentials of Systemic Coaching and Constellations training facilitated by John Wittington approved by The International Coaching Federation) Absolwentka dwustopniowego kursu prowadzonego przez wykładowców Warszawskiej Akademii Teatralnej w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej „Techniki aktorskie i umiejętności teatralne”. Praktyk NLP. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku pedagogika artystyczna/ malarstwo, specjalność nauczycielska UŚ w Katowicach. Doświadczenie w świadczeniu tego typu usług 14 LAT DOŚWIADCZENIA TRENERSKIEGO (ponad 1350 dni szkoleniowych)